Hakkımızda

EMSA MÜHENDİSLİK ve SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ olarak biz, Bursa’da 2006 yılından bugüne kadar sağlıklı içme ve kullanma suyu arıtma sistemleri üzerine, konusunda uzman ekibimizle teknik projelendirme ve montaj hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca firmamız bütün çalışanlarımızla birlikte saygı, sevgi ve dürüstlük çerçevesinde tüm müşterilerimize kaliteli ürünü ve satış sonrası hizmet sunmayı kendine görev ve hedef olarak belirlemiştir.
VİZYONUMUZ; Sektörde Türkiye’nin bir numaralı su arıtma cihazları markası olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlama, ülkemizde eğitime,sağlığa, çevreye duyarlı olarak katkıda bulunmak,
MİSYONUMUZ; Faaliyette bulunduğumuz sektörde , bireylere ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı ve çevreye duyarlı olarak SNOWWATER müşterileri, çalışanları ve hissedarlarının beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. SNOWWATER ailesi olarak biz, sudan kaynaklı sorunların insan sağlığına, çevremize, dünyamıza zarar vermeden en kalıcı ve en ekonomik şekilde çözülmesini sağlamak amacıyla imalatında dünya markalarını ve kalite belgeli ekipmanları tercih etmektedir.
SAĞLIĞINIZ ÖNCELİĞİMİZDİR…